Sadece Göcek, Sadece sailing, mükemmel servis
0 530 480 7500

Yelkenli Markaları ve Modelleri

Rüzgar kullanımı, bir tekneye güç sağlamanın en eski biçimlerinden biridir. Yelkenli tekneler boyut ve karmaşıklık açısından çeşitlilik gösterir, ancak hepsi temelde aynı dört bileşene sahiptir.

 • Gövde, yolcuları taşır ve donanımı destekler.
 • Arma, halatlar, ana yelken, baş yelken, bom ve direk gibi, yelkenli teknenin birçok parçasını içerir .
 • Omurga veya merkez tahtası, gövdenin altına takılır ve teknenin suda yanlara kaymasını engeller.
 • Dümen, direksiyon simidi ile döndürülen yelkenli tekneleri yönlendirmek için kullanılır.

Bavaria

Bir Bavaria yat, birçok unsurun mükemmel etkileşimidir. Her şey, Alman mühendisliğinin kapsamlı uzmanlığı ile inşa edilmiştir. Tekne yapımı, köklü ve başarılı geleneklere dayanan bir sanattır. Günümüzde tüm bu bilgileri yüksek derecede hassasiyet ve kalite ile uygulamak mümkündür. Her Bavaria'nın özü olan bir şey yaratmak için en iyi malzemeler, en iyi ekipmanlar ve mükemmel işçilik kullanılıyor.

Bavaria Cruiser 34

Bavaria Cruiser 34 / Dış Görüntü
Bavaria Cruiser 34 / Dış Görüntü

Küçük yatların bile çok eğlenceli olabileceğine inanıyoruz. Cruiser 34 ile yelkenciliğin en önemli yönlerini: ''yelken keyfi ve ferahlığı'' tek bir teknede bir araya getirmeyi başardık. Bu yat, mükemmel ve çok güvenli seyir özelliklerine sahip.

XXL kokpit alanı, yelken sırasında ve molalarda oldukça ferahlık sağlar. Güverte altında, altı kişi için yeterli oda mevcuttur. Cruiser 34, küçük ama yine de çok yeterli bir Bavaria'dır.

Bavaria Cruiser 37

Bavaria Cruiser 37 / Dış Görüntü
Bavaria Cruiser 37 / Dış Görüntü
Cruiser 37, sportif olmayı seven ancak boş zamanlarının rahatlatıcı yönünü de ihmal etmek istemeyen denizciler için bir gezi yatıdır. Dört kişilik 2 kabinli versiyonda veya altı kişilik 3 kabinli versiyonda her şeyi en konforlu genişlikle elde edin. CRUISER 37 mükemmel sportiflik ve keyif sunar.

Bavaria C38

Bavaria C38 / Dış Görüntü
Bavaria C38 / Dış Görüntü
Bavaria C38, mükemmel yelken özellikleri, kolay kullanımı ve iç mekanın maksimum kapasitesini bir araya getiriyor. Kıç tarafındaki Bavaria V-Pruva ve Chines gibi ayırt edici tasarım özellikleri; güvenli, hızlı yolculuğu ve güverte altında inanılmaz genişlikteki alanı garanti ediyor. Sahibinin 1,73 x 2 metre boyutlarındaki kamarasında bulunan çift kişilik yatak sansasyoneldir. Kıç kamaralarındaki odalar 1.50 x 2 metre boyutlarındadır ve bu boyuttaki bir tekne için rekorda denebilir.

Bavaria Cruiser 41

Bavaria Cruiser 41 / Dış Görüntü
Bavaria Cruiser 41 / Dış Görüntü

Ailenizle dinlendirici bir tatil, arkadaşlarınızla kısa bir mola ya da bir çift olarak yalnız birkaç gün geçirmek için; Cruiser 41'e; bolca eğlenceye hoş geldiniz. Cruiser 41, 2 veya 3 kabinli seçenekleriyle sizleri bekliyor.

Cruiser 41S, tekne yarışlarında ve şampiyonalarda yarışmak isteyen sportif tutkulu denizciler için tasarlanmıştır. Daha uzun bir direk ve biraz daha derin omurga, 41S'i kız kardeşi 41'den ayıran özelliklerden ikisidir.

Bavaria C42

Bavaria C42 / Dış Görüntü
Bavaria C42 / Dış Görüntü
Bavaria C42, Bavaria C-line'ın mantıksal ilerlemeş halidir ve kendine özgü bir karaktere sahiptir. BAVARIA YACHTS tarafından geliştirilen çenelere sahip; modern, yenilikçi bir gövde ve V şeklinde bir pruva, hem en iyi yelken performansını hem de güverte altında alışılmadık derecede büyük bir alanı garanti eder.

Bu alışılmadık 12.38 mt uzunluğundaki yelkenli yatta; BAVARIA YACHTS'ın hem güverte üstünde hem de altında ki bilinen zekice detayları sunulmuştur.

Bavaria C45

Bavaria C45 / Dış Görüntü
Bavaria C45 / Dış Görüntü
Bavaria C45'i tasarlanırken, insanların kendilerini tamamen evlerinde hissedecekleri, büyük kokpit ve parlak salonu ile devasa bir yüzme platformu bulunan ve ayrıca son derece esnek bir yat sunulmak istendi. C45'in iki versiyon mevcuttur: 'Tatil' ve 'Stil'.

Ayrıca C45, kendi sınıfındaki beş kabinli versiyonun yanı sıra, üç ve dört kabinli seçenekleri olan ve bir sandal garajı bulunan tek yattır.

Bavaria Cruiser 46

Bavaria Cruiser 46 / Dış Görüntü
Bavaria Cruiser 46 / Dış Görüntü

Jürilerin “2015 Yılının Avrupa Yatı” seçtiği Cruiser46...

Diyoruz ki: Bu sürpriz değil, bunun nedeni, sınıfında daha fazla alan, daha fazla konfor, daha fazla lüks sunan ve aynı zamanda kullanımı bu kadar kolay olan başka bir yelkenli yat bulmakta zorlanacağınızdır.

3 kabinli seçeneğini 4 kabin yapmak istiyorsanız, büyük ön kabin sadece birkaç adımda iki küçük kabine dönüştürülebilir. Akıllı ve yenilikçi; Bavaria'daki diğer her şey gibi.

Bavaria C50

Bavaria C50 / Dış Görüntü
Bavaria C50 / Dış Görüntü

Ailenizle veya arkadaşlarınızla, hem yelken keyfi yapmak hem de rahatlamak için Bavaria C50 en iyi seçimdir. Sevdiklerinizle birlikte suda veya karada harika zaman geçirebilirsiniz. Bunun nedeni C50'nin, üç, dört ve beş kabinli versiyonun yanı sıra altı kabinli versiyonun da mevcut olmasıdır.

Bavaria C45'te olduğu gibi, C50 de iki farklı donanım seviyesinde gelir: 'Tatil' ve 'Stil'.

Bavaria Cruiser 51

Bavaria C51 / Dış Görüntü
Bavaria C51 / Dış Görüntü
Cruiser 51, en büyük yelkenli yatlarımızdan biridir. Ama bu tekne o kadar kolay idare ediliyor ki, yelken açarken bunu pek hissetmiyorsunuz. On mürettebat üyesini barındıracak şekilde tasarlanan standart versiyon, üç kabinle birlikte gelir. Ancak, sahibinin talebi üzerine bu, her ihtiyacı karşılamak için beş kabin olarak değiştirilebilir.

Bavaria C57

Bavaria C57 / Dış Görüntü
Bavaria C57 / Dış Görüntü
Bavaria C57, sınıfın, zarafetin ve en iyi işçiliğin saf bir ifadesidir. Bir mega yatın tasarımı ve stili ile yeni trendler belirler ve yüksek temel hızları garanti eden uzun bir su hattına sahiptir.

Jeanneau

Jeanneau'nun gücü, yelkenli ve motorlu teknelerinin güzelliğinden anlaşılabilir. Dünyaca ünlü mimarlar, her projenin başlangıcından itibaren kendi ekiplerimizle işbirliği yaparak uzmanlıklarını ve yenilikçi fikirlerini sunarlar. Jeanneau tersaneleri çeşitli motorlu tekneler ve yelkenli tekneler sunmaktadır.

Motorlu tekneler; Cap Camarat, Merry Fisher, Merry Fisher Marlin, NC ve Leader'dır.

Yelkenli tekneler; Sun Fast, Sun Odyssey ve Jeanneau Yachts'tır. Bir Jeanneau'nun botu, manevra yapması kolay ve hızlı olmalıdır. Performans kriterleri sadece hızı değil aynı zamanda mükemmel motor manevra kabiliyetini ve iyi deniz tutmayı da içerir. Tekne, kontrollere mükemmel tepki vererek güvenli hissettirmelidir.

Sun Odyssey 349

Sun Odyssey 349 / Dış Görüntü
Sun Odyssey 349 / Dış Görüntü
Sun Odyssey 349, ilk bakıştan itibaren saf hatları, cömert iç hacmi ve davetkar kokpiti ile büyülüyor. Marc Lombard tarafından tasarlanan ve Sun Odyssey serisinin değerlerine sadık olan 349, denizde performans, konfor ve güvenliğin mükemmel birleşimidir. İster kokpitte, ister dümende, demirlerken veya denizde, dengeli ve kolay kullanımı sayesinde, yelkenli tekneden tam olarak yararlanmanın keyfine varacaksınız.

Günlük yaşamdan uzaklaşın ve aile gezintisinin keyfini çıkarın. İki veya üç kabinli seçeneği, geniş bir salon ve işlevsel bir mutfak ile birleşince, Sun Odyssey hem iyi düşünülmüş hem de davetkar bir tekne olduğunu kanıtlıyor. Yüksek kaliteli ahşap işleri, inanılmaz derecede parlak, iyi aydınlatılmış iç mekanı vurguluyor.

Sun Odyssey 389

Sun Odyssey 389 / Dış Görüntü
Sun Odyssey 389 / Dış Görüntü
12 metrelik bu Sun Odyssey için anahtar kelimeler; rahat, ferah ve denize elverişli olarak seçilmiştir.
Serinin en yenilikçi teknolojisini içeren Sun Odyssey 389, kullanıcısına hız, denge ve iyi deniz tutuşu sunar.
Marc Lombard tarafından tasarlanan gerçek bir denizcilik ürünü!

Sun Odyssey 410

Sun Odyssey 410 / Dış Görüntü
Sun Odyssey 410 / Dış Görüntü
41 metrelik bir yelkenliyle denize açılmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Sun Odyssey 410, güçlü gövdesiyle yelken sanatını ve gemideki konforu mükemmelleştirir. Bu model özellikle güvenlidir ve engelsiz yan güvertelere sahiptir.
8. nesilden önceki modellerinde olduğu gibi, Sun Odyssey 410, yelkene erişimi kolaylaştıran ve yelken alanını artıran daha düşük bir bomdan yararlanıyor. Doğrudan kokpitten kontrol edilebilen merkezi vinçler de gemide güvenliğe katkıda bulunuyor.

Sun Fast 3300

Sun Fast 3300 / Dış Görüntü
Sun Fast 3300 / Dış Görüntü
Donanma mimari ikilisi ANDRIEU & VERDIER tarafından tasarlanan ve tamamen infüzyon kalıplama işlemi kullanılarak inşa edilen Sun Fast 3300, önemli bir ağırlık azaltma ile olağanüstü esneklikten yararlanır.

Hafif, güçlü gövdesi, ikiz dümenleri ve düz omurgası sayesinde Sun Fast, her türlü deniz koşulunda hızı ve dengeyi birleştirebilir.

Sun Fast 3600

Sun Fast 3600 / Dış Görüntü
Sun Fast 3600 / Dış Görüntü
Daniel Andrieu tarafından tasarlanan Sun Fast 3600, ağırlığı önemli ölçüde azaltırken olağanüstü güç ve sağlamlık ekleyebilmek için vakumlu reçine infüzyonundaki en son gelişmelerden yararlanır.

Sert çenesi, ikiz dümenleri ve kurşun omurgası ile hafif, güçlü gövde, Sun Fast'in hızına ve tüm noktalarda ki dengesine katkıda bulunur. Tek başına, çift elli ve mürettebatlı tekne yarışlarına mükemmel bir şekilde uyarlanmış olan Sun Fast 3600, açık deniz yarışlarında yarışmak üzere tasarlanmıştır.

İkiz, kompozit yeke veya tekerlek dümenlemesi ve ana yelken yönetiminde seçenekleri mevcut olan güverte düzeni, iyi düşünülmüş ergonomi ve optimize edilmiş yelken işlevleri sayesinde kolay kullanım sağlar.

Dufour

Sürekli geleceğe bakan Dufour, her bir yeni modelini seyir planlarınız ve yelkenli teknenizin kullanımı ne olursa olsun, size tam anlamıyla huzur, zevk ve his vermek için tasarlar. Dufour, 60 yılı aşkın süredir yenilikçi ve verimli yelkenli tekneler tasarlıyor ve inşa ediyor. İddialı bir karakter ve herkes arasında tanınabilir bir kimlikle işaretlenen Dufour yelkenli tekneleri, size güçlü ve konforlu yelken deneyimleri sunmak için arzularınıza ve navigasyon programlarınıza uyum sağlar ve ikonik bir markadan zarif ve güvenli bir yelkenliye sahip olmanın gururunu yaşatır.

Dufour 310

Dufour 310 / Dış Görüntü
Dufour 310 / Dış Görüntü
Büyük bir küçük tekne...
Çünkü yelkencilik sadece elit meraklılar için değildir. Çünkü yelkenli bir teknenin manevra yapması kolay ve sezgisel olabilir. Çünkü küçük bir yelkenli tekne yoğun hisler sağlayabilir.

Dufour 310'u sizin için geliştirdik, Dufour, yelkenli teknelerine elli yıldır verilen oryantasyonun sembolü, tasarım, performans, konfor ve güvenliği bir araya getiriyor.

Bir yelkenliye sahip olmayı hayal ediyor, ancak denizcilik becerilerinden şüphe ediyorsanız, Dufour 310 tam size göre. Dufour birimlerinin küçük kardeşi, yine de büyük olana ait her şeye sahip.

Dufour360

Dufour 360 / Dış Görüntü
Dufour 360 / Dış Görüntü
Dufour'da tasarım ve işlevsellik büyük birimlerle orantılı değildir. Tüm yelkenli teknelerimiz en iyiyi hak ettiğinden, Dufour 360 serinin tüm yeniliklerinden ve özelliklerinden faydalanmıştır.

Dufour 360, hızlı ve dengeli bir gövdeden, aşırı donanımlı bir dümen istasyonundan ve arka koltuklarla sabitlenmiş devasa bir kokpitten yararlanıyor. İki veya üç kabinli versiyonların ötesinde, çift salon bankı masada sekiz kişiye kadar misafir ağırlamanıza izin verecektir.

İster ailenizle açık denizlere doğru yelken açmak, ister arkadaşlarınıla bir yarışa katılmak için olsun Dufour 360'ın görevi size her koşulda sansasyonel bir zevk sağlamaktır.

Dufour 390

Dufour 390 / Dış Görüntü
Dufour 390 / Dış Görüntü
Bilgi birikimimize sadık kalarak, maksimum kontrol ve eşsiz direk inceliği için yüksek performanslı ve dengeli bir gövde geliştirdik. Bu sayede demirleme sırasında manevra kolaylığı sağlar ve konfordan ödün vermezsiniz.

Güverte alanlarının titiz bir şekilde düzenlenmesi, devasa travers, çok sayıda güneşlenme alanı, plancha ve lavabolu ünlü açık hava mutfağı, gemide zengin paylaşım anlarını garanti edecektir.

Yenilikçi ipuçları, teknoloji ve optimizasyondan oluşan Dufour 390, kategorisindeki en eksiksiz yelkenli olarak öne çıkıyor. Her detayı tamamlanmış, geniş donanıma sahip ve eşsiz bir stile sahip bir yelkenli.

Dufour 412

Dufour 412 / Dış Görüntü
Dufour 412 / Dış Görüntü
Dufour'da yelkenli teknelerimizin denize dayanıklılığı asla taviz vermediğimiz anahtar noktadır. Ancak performans konforu etkilememelidir, bu nedenle her gün gemideki yaşamınızı iyileştirmek için çalışıyoruz ve demirlemelerinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.
Dufour 412 bu konuda bir başyapıt. Etkileyici gövde hacmi ve 4,20 metrelik orta kiriş, onu kendi kategorisinin en büyüklerinden biri yapıyor.
Bu konsept, arka güverte ile tamamlanan çeşitli güneşlenme alanları sunmak için mevcut tüm alanı kullanan kokpitte açıktır.
Dufour 412 ile en iyi yolculuğunuzun tadını çıkarın : direksiyon zevki ve demirleme keyfi arasındaki mükemmel dengeyi hissedin.

Dufour 430

Dufour 430 / Dış Görüntü
Dufour 430 / Dış Görüntü
Daha büyük ve daha basit heyecanlar mı istiyorsunuz? 430 tam size göre.

Denge arayışı, Dufour 430'un temel amacıdır. Olağanüstü denizcilik niteliklerine sahip otantik bir kruvazör, Dufour yelkenli yatlarının özlemini gerçek anlamda somutlaştırıyor .

Zarif bir görüntüye sahip olan 430, şık gövdesi ile kontrast oluşturacak şekilde biraz daha yüksek ve yuvarlak  tasarlanmış arka sintinesi, öne çıkarıcı özelliklerdendir.

Güverte, kolay yerleşik hareket ve kapsamlı birinci sınıf ekipmanlarıyla mükemmel şekilde optimize edilmiştir.

Dufour 430 yelkenli, suda daha büyük hisler arayanlar için tasarlanmıştır. Tüm yelken deneyimleriniz sırasında sansasyonel bir zevki garanti eder .

Dufour 470

Dufour 470 / Dış Görüntü
Dufour 470 / Dış Görüntü

Dufour 470, hem Dufour'un teknik bilgilerini hem de markanın yenilik arzusunu bir araya getiriyor. Gövde tasarımı ve güverte kaplamasının akışkanlığı onu zaten ikonik bir yelkenliye dönüştürüyor.

470'in 3 farklı versiyonu vardır; Kolay Versiyon / Okyanus Versiyonu / Performans Sürümü 

Bu yenilikler adaptasyon açısından, teknede çok kolay bir yolculuk ve en uygun alan kazancını sağlarken, çok konforlu yatak alanlarını da koruyor.

Dufour 530

Dufour 530 / Dış Görüntü
Dufour 530 / Dış Görüntü
Efsanevi Dufour Performance ve Grand Large serileri bir araya gelerek, benzersiz özelliklere sahip Dufour 530'u oluşturmuştur.

Performance serisinin mimari temeli üzerine geliştirilen bu otantik yarışçı, size unutulmaz hisler sunmak için tasarlandı. Geçiş konforundan ödün vermediğimiz için, Grand Large'ın DNA'sının temellerini açık, güvenli bir güverte planı ve aşırı donanımlı işlevselliklerle birleştirdik.

En ince ayrıntısına kadar geniş, zarif ve başarılı bir yelkenli.

Dufour 56

Dufour 56 / Dış Görüntü
Dufour 56 / Dış Görüntü
Sizin gibi biz de okyanusu deneyimlemek istiyoruz.

Günlük tutkumuz, açık denizlerde büyük macera hayallerinizi gerçekleştirecek yelkenli tekneleri tasarlamaktır.

Muhteşem bir görünüme sahip olağanüstü bir yelkenli olan Dufour 56, her şeyden önce derin deniz seyri için tasarlanmış bir yattır. Hızlı, denize uygun ve her koşulda güvenilir olan bu yelkenli, güçlü, güvenli ve manevrası kolay bir teknenin özünü bünyesinde barındırır. Tüm vinçler ve elektrikli makaralar için kontrollerle donatılmış dümen konsolları sayesinde, Dufour 56'da gezinmek çocuk oyuncağı haline geliyor.

Dufour 56, iç mekanda lüks ve konfor standartlarını yeniden tanımlayarak, rafine tasarım ve üst düzey özellikleri bir araya getiriyor. Sahiplerin sayısız deneyimi bunu kanıtlıyor, Dufour 56 şüphesiz en yoğun duyguları yaşamanızı sağlayacak ve sizi istediğiniz yere götürecek.

Dufour 61

Dufour 61 / Dış Görüntü
Dufour 61 / Dış Görüntü
Kolaylık performansla kafiyeli olduğundan, Dufour bu iki kavramı tek bir teknede birleştirerek size eşsiz yelken deneyimleri sunar.

Dufour 61, Dufour serisi geleneğine göre tasarlanmış ve üretilmiştir. Basit kullanımı ile, güçlü ve zengin hisler sunmak için geliştirilen bu yeni model, lüks ve sadeliği bir araya getiriyor.

Bali

BALİ katamaran serisinin benzersiz ve tanınabilir bir DNA'sı vardır . 

BALİ katamaranları, salon ve güneşlenme alanlarına sahip sert ön kokpitleri, iki arka eteği büyük tezgah ve sandıklar ile birleştiren platform, geniş açılıp kapanabilen kapı ve sürgülü pencereler ile panoramik dinlenme alanı ile tanınır ve takdir edilir. 

Bali 4.1

Bali 4.1 / Dış Görüntü
Bali 4.1 / Dış Görüntü
Devrim niteliğindeki BALI 4.0'ın evrimi olan BALI 4.1 bir kez daha yenilikler yapıyor. BALİ 4.1, tamamen açık ve ergonomik bir yaşam alanı sunan, yaylarından arka tahtalarına kadar tamamen köprülü olan ilk yelkenli katamarandır. Ayrıca şezlonglu geniş bir ön kokpit, çatıda nefes kesen bir dinlenme alanı, iki arka eteği geniş bir bankla birleştiren bir platform ve büyük bir katamarana yakışır genel bir konfor sunuyor.

Bali 4.2

Bali 4.2 / Dış Görüntü
Bali 4.2 / Dış Görüntü

Bali katamaran markası, sahiplerine teknelerini tek başlarına veya aileleriyle birlikte kullanma imkanı vermek için mümkün olan en geniş ve açık yaşam alanları yaratmaya çalışmaktadır.

Piyasadaki aynı büyüklükteki diğer teknelerden bir kez daha ayrılan Bali 4.2, 79,2 m2 (852 ft2) güverte alanı sunuyor, yani aynı kategorideki rakiplerinden yaklaşık % 10 daha geniş.

Bali 4.3

Bali 4.3 / Dış Görüntü
Bali 4.3 / Dış Görüntü
Bali 4.3, ünlü Amerikan dergisi "Sail" tarafından 'en iyi seyir katamaranı' seçildi, Bali serisinin tüm yeniliklerinden yararlanan 4.3, yaşam alanları konusunda cesur ve yenilikçi. Temiz tasarımı, panoramik görüşü, geniş kokpiti ve flybridge üzerinde ki salon alanı ile büyük bir iç ve dış yaşam alanına sahiptir. BALİ 4.3, kategorisine göre benzersiz bir katamarandır.

Bali 4.4

Bali 4.4 / Dış Görüntü
Bali 4.4 / Dış Görüntü
Bali 4.4Xavier Fay ve Samer Lasta tarafından imzalanmış yeni tasarımı sayesinde ilk bakışta tanınabilir.
4.4, BALİ'nin DNA'sı olan Catana Group tarafından imzalanan tüm yeniliklerden yararlanmaktadır:

 • Salon ve güneşlenme alanları olan sert ön kokpit,
 • Traversleri geniş koltuk ve kilitli dolaplarla birleştiren platform,
 • Büyük BALI kapısı,
 • Ön kokpite giden iç erişim kapısı ve sürgülü bölmeler,
 • Ayrıca her iki taraftan da erişilebilen, üst tavanda panoramik bir dinlenme alanına sahip dümen istasyonu.
Ve tabi ki, bir CATANA tasarımından bekleyeceğiniz güvenlik ve performans!

Bali 4.5

Bali 4.5 / Dış Görüntü
Bali 4.5 / Dış Görüntü
Açık Alan modunda yelkenli...
Catana tersanesinin Ar-Ge departmanından gelen BALİ 4.5, sizi açık alanda yelken keyfi yapmaya davet ediyor.
 • Panoramik manzaralar,
 • Olağanüstü doğal havalandırma,
 • Çıkarılabilir masaları ve güneşlenme alanı olan geniş bir ön kokpit,
 • Standart veya üst geçit dümen istasyonları,
 • Şık tasarım ve dekor,
 • Büyük iç ve dış yaşam alanları,
Denizde konfor ve rakipsiz denizcilik kalitesi için sınıfında benzersiz kendi kendine yeterlilik! Catana'dan bekleyeceğiniz performans ve güvenlikten bahsetmeye bile gerek yok.

Bali 4.8

Bali 4.8 / Dış Görüntü
Bali 4.8 / Dış Görüntü
Bali 4.8: Yeniliklerin Özü

4.8, Bali katamaranlarının DNA'sını oluşturan orijinal özelliklerin en iyisini bir araya getiriyor.

Salonu ve güneşlenme alanı olan ön kokpit gibi tanınan yeniliklere ek olarak; büyük koltuk ve kilitli dolapları birleştiren yeni platform; büyük açılır-kapanır kapı ve sürgülü pencereler ve üst güverte üzerinde panoramik bir dinlenme alanı olan Bali 4.8, 5.4'te olduğu gibi, bir iç kapı ve arka kokpite açılan panellerle ön kokpite yeni erişim ihtiyacı duyulmamış 6 kabinli / 6 banyo versiyonu sunmaktadır.

Bali 5.4

Bali 5.4 / Dış Görüntü
Bali 5.4 / Dış Görüntü
Bali 5.4, tamamen açık alanlar ve ergonomik yaşam alanları ile karakterizedir. Salonu ve güneşlenme alanı ile ön kokpit gibi tanınmış yeniliklere ek olarak, iki arka eteği geniş bank ve sandıklarla birleştiren yeni platform, geniş açılıp kapanabilen kapı ve sürgülü pencereler, panoramik dinlenme alanına sahip tavan da ilave edilmiştir.

Beneteau

BENETEAU 130 yıldan uzun süredir geniş bir yelpazeye hitap eden yüksek performanslı, sağlam ve çevre dostu tekneler geliştirmek üzere yaratıcı çözümler araştırmaktadır. Yeni malzemelerin kullanımı ve hayata geçirilmesinde öncü olan AR-GE mühendisleri ve teknisyenleri sürekli ilerleme ve gelişme üzerine çalışmaktadır. Gittikçe artan tasarım, kullanışlılık ve kalite taleplerini karşılayan teknolojiyi geliştirmektedirler. Beneteau tasarım ofisinde yeni bir projenin başlamasından teknelerin teslimatına kadar geçen tüm süreçte, zeki bir yaşam döngüsü yönetim çözümü olan Product Lifecycle Management’la yol almaktadır, bu sayede karmaşık sorunların yönetimi mümkün olmaktadır. Tüm oyuncular tarafından paylaşılan eşsiz ve güvenli bu bilgi kaynağı şirketin performansını büyük ölçüde artırarak, kısa bir zaman sürecinde çok daha güvenilir ve rekabetçi tekneler üretmesine ve geliştirmesine imkan sağlamaktadır. Kadın ve erkek nesilleri ahşap ve iyi işçilik aşkıyla, yaklaşık 40 yıl boyunca Beneteau’nun doğramacılık atölyelerinde başarılı oldular. Çağdaş ve özenli bir şekilde bir zanaat organizasyonunu, mesleğin asaletini ve engin uzmanlığını koruyarak sanayi organizasyonuna dönüştürdüler. 27.000 m² ahşap doğramacılık atölyesinde, masa ve kapılar, merdiven basamakları ve mobilyalar, masa yalpalığı ve diğer dekoratif parçalar şekillendirildi, boyandı ve cilalandı, her teknenin iç mekanı zarafet ve şıklıkla bezendi. Markanın müşterilerine geniş bir seçenek yelpazesi sunmaya odaklanan Beneteau’nun doğramacılık atölyesi son yıllarda yenilenerek, tekne modeline göre çeşitli ahşap türleri ve yeni cilalar (kapalı gözenek, açık gözenek, çok parlak, lake, fırçalanmış, soft touch) sunmaktadır. Vendée’de yer alan atölye kontrplak ve masif ahşap üretiminde olduğu kadar kalıp ahşap yapımında da yıllara dayalı bilgi birikimiyle bilinir ve Birleşik Devletler dahil tüm Beneteau üretim tesislerine tedarik sağlamaktadır. Bugün Avrupa’nın en büyük doğramacılık merkezidir. Beneteau tekne sahiplerine güven ve iç rahatlığını garanti etmek için mümkün olan her şeyi yapabilmek amacıyla, ürün ve süreçlerinde sürekli kalite geliştirme dinamiği içindedir.

Oceanis 30.1

Oceanis 30.1 / Dış Görüntü
Oceanis 30.1 / Dış Görüntü
Oceanis 30.1‘de dümen başında yeni deneyimler ve heyecanlar da sizi bekliyor. Bu güçlü, küçük ve akıllı tekne göllerde ve nehirlerde yelken açmanın yanı sıra kıyılarda veya açık denizlerdeki maceralar için sonsuz olanaklar sunuyor.

Oceanis 35.1

Oceanis 35.1 / Dış Görüntü
Oceanis 35.1 / Dış Görüntü
Serinin önceki modellerine sadık kalan ve Oceanis 41.1 geleneğini sürdüren Oceanis 35.1, denizde performans ve konforu bir araya getiriyor. Kayda değer gelişmeler sunan modelde iç mekan yeniden düşünüldü ve dış mekan yeniden tasarlandı. Oceanis 35.1 artık tüm versiyonları bir arada sunuyor.

Oceanis 38.1

Oceanis 38.1 / Dış Görüntü
Oceanis 38.1 / Dış Görüntü
Oceanis 38.1 pratik özellikleriyle performans ve şıklığı bir araya getirerek genellikle kişiselleştirmenin göz ardı edildiği muadil boy modellerden ayrışıyor. Oceanis serisi, talepkar müşterilerine geniş seçenekler sunmaya devam ediyor.

Oceanis 40.1

Oceanis 40.1 / Dış Görüntü
Oceanis 40.1 / Dış Görüntü
Oceanis 51.1’in esintilerini taşıyan ve Marc Lombard’ın yeni gövde tasarımına sahip olan bu 40 feet’lik Oceanis 40.1, rakipsiz güverte hacmi ve geniş iç mekanlar sunuyor ve performanstan da ödün vermiyor. 12 metre uzunluğundaki Oceanis 40.1, denizcinin en zorlu seyir gereksinimlerine uyum sağlayan ve yelken altında keyif ve konfor ihtiyaçlarını karşılayan farklı düzen, taslak ve donanıma sahiptir.

Oceanis 46.1

Oceanis 46.1 / Dış Görüntü
Oceanis 46.1 / Dış Görüntü
Oceanis 46.1 büyük bir yelkenli yatın sahip olabileceği zarafet, zekice tasarlanmış özellikler, konfor ve performans arasındaki ince denge gibi özelliklerin tümüne sahip. Gövde tasarımı iç mekanlarda muhteşem bir alan sağlarken denizciliğinden hiçbir şey kaybetmiyor. Çok sayıda ve akıllıca düşünülmüş donanımı sayesinde hem kolay kullanılabiliyor hem de çok konforlu.

Oceanis 51.1

Oceanis 51.1 / Dış Görüntü
Oceanis 51.1 / Dış Görüntü
Keskin hatları, çeneli gövdesi ve şık güverte planı ile Oceanis 51.1, yeni neslin ilk üyesidir. Kullanımı kolay, konforlu ve zarif bu model, mevcut özelleştirme sayısı 700’den fazla kombinasyon sunacak şekilde tasarlandı.